vancobar adresi BÜSAN OSB 5.Sokak No:29 Karatay / Konya    hemen ara (0332) 236 97 15

Kurumsal & Hakkımızda, Vancobar

sismak otomotivkompresör
Sismak otomotiv 1994 yılından bu yana dizel pompa yedek parçaları alanında faaliyet göstermektedir. Birçok parçayı kendi bünyesinde imal edip satışını yapmaktadır. Halil İbrahim Çapanoğlu tarafından kurulan Sismak otomotiv, bir aile şirketi olup gün geçtikçe gelişen teknolojiye ayak uydurarak ürün yelpazesini geliştirip dünya çapında bir tedarikçi firma olmak için çalışmaktadır.

2018 yılında, müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine Sismak otomotiv pompa yedek parçaları yanında havalı fren sistemi ve kompresör tamir takımları sektörü için “Vancobar” markasını oluşturup bu sektörde de çalışmaya başlamıştır.


Firmamız bu faaliyetler dışında tedarikçi olarak motor parçaları pazarlamakta, dolaysıyla üretim konusunda diğer firmalara yardımcı olmaktadır.

Bu güne kadar büyük yollar kat etmemizdeki en önemli faktör, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön plana tutup zamanındaki iş teslimatlarımızdır. Firmamıza verilen “ISO 9001:2015” sertifikası kalite güvencesi kanıtıdır.


Türkiye’de Konya ilinde bulunan Sismak otomotiv OSB de 1000m2 kapalı alanda faaliyet göstermekte olup ürünlerini S.D.S (Sismak Diesel Pump) ve “Vanconbar” markaları ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

“YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”

Vancobar, özellikle kamyon ve çekici gibi büyük araçlar için hava kompresörü ve yedek parçaları, tamir takımları üretir. Sismak Otomotiv kuruluşu olan vancobar markasını, geçmişten gelen Dizel sistemleri yedek parça sektöründe ki deneyim ve hassasiyetimiz ile Dünya ya yaymak için çalışmalarımız devam edecektir.

Vancobar, Sismak Otomotiv güvencesi ile ...

vancobar dizel sistemleri
Vancobar, Sismak Otomotiv markasıdır. Yılların tecrübesi ile dizel sistemler için ürettiğimiz parça, elemanları sadece Türkiye'ye değil, Dünya'ya satmaktayız. Vancobar markasıda bunlardan birtanesidir.
sismak dizel otomotiv"Vancobar" sayfası, Sismak Otomotiv adına hizmetler sunmakta ve imalat yapmaktadır. Her türlü bilgi ve üretim işlemleriniz için www.sismakdizel.com'dan da iletişime geçebilirsiniz. www.vancobar.com 2018 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.